☎ +38 (067) 503-13-68

au.moc.tsevniavka%40ofni

☎ +38 (067) 503-13-68

au.moc.tsevniavka%40ofni

Сітчасті фільтри

Сітчасті фільтри

Бар'єрна фільтрація

Бар'єрна фільтрація – це процес затримування (відсікання) забруднень води при її механічному проціджуванні через поверхню, що фільтрує (сітку, тканину тощо) з отворами певного розміру. При цьому частинки забруднень, розмір яких більше розміру отворів поверхні, що фільтрує, затримуються і накопичуються на ній, знижуючи пропускну здатність фільтра.

Насправді під «бар'єрною фільтрацією» зазвичай розуміють фільтрацію на сітчастих фільтрах.


Сітчасті фільтри AMID, що самоочищаються.
Сітчасті фільтри призначені для вилучення з води нерозчинних частинок шляхом пропускання її через сітку. Ступінь очищення води залежить від розмірів осередків, а продуктивність - від площі сітки, що фільтрує.
Ефективність сітчастого фільтра прямо пропорційно залежить від ефективності очищення сітки, що фільтрує, від затримуваних нею частинок. З різноманіття всіх існуючих, з погляду, найефективніші сітчасті фільтри фірми Amiad (Аміад), у яких сітка очищається із боку накопичення забруднень.
Області застосування:● підготовка питної води (перший етап);● оборотне водопостачання;● системи теплопостачання та охолодження;● технічне водопостачання;● сільськогосподарське водопостачання;● захист насосів та іншого обладнання;● очищення зливових та стічних вод.

Сітчасті фільтри

Технічні характеристики:
Рейтинг фільтрації: від 10 до 3500 мкм.
Корпус: пластиковий (2,5 ÷ 50 м3/год) або сталевий (25 ÷ 4000 м3/год).
Діапазон робочих тисків: від 1,5 до 10 бар.
Максимальна робоча температура: 60 °С.

Особливості:
Фільтруючий елемент - циліндричний, чотиришарова сітка з нержавіючої сталі.
Напрямок потоку води «зсередини назовні» сітки.
Забруднення затримуються на внутрішній поверхні сітки.
Очищення сітки здійснюється зсередини – з боку накопичення забруднень. Одночасно з очищенням сітки відбувається видалення забруднень із напірного корпусу за рахунок перепаду тиску при короткочасному відкритті дренажного клапана.

Спосіб очищення сіток (без розбирання фільтра та без припинення фільтрації): ручний та автоматичний (по таймеру та перепаду тиску).

Приводи системи очищення: електрична, гідравлічна, водяна турбіна (не вимагає зовнішнього джерела енергії).

Сітчасті фільтри

Технології очищення сіток (за будь-якого зі способів очищення):● щіткою (механічно очищає сітку від часток);● вакуумним сканером, що «всмоктує» частинки з поверхні сітки;● вакуумним сканером з форсункою («відмиває» та «всмоктує» частинки з сітки);● гідродинамічний пристрій.
Переваги перед фільтрами із зворотним промиванням:● висока ефективність самоочищення. Очищення сітки від забруднень проводиться з боку їх накопичення, що дозволяє видаляти забруднення не тільки з осередків, але і з поверхні самої сітки, запобігаючи утворенню «зон, що не промиваються»;● мінімальні втрати води при самоочищенні (1%) - у 3-4 рази менше, ніж у фільтрів із зворотним промиванням;● фільтрація не переривається і продуктивність фільтра не знижується під час самоочищення фільтра. Споживач отримує рівномірний та постійний потік очищеної води.
Компактність, висока надійність та невибагливість до обслуговування (профілактика не частіше одного разу на 6-12 місяців) дозволяє встановлювати фільтри у важкодоступних місцях.

Залишились питання?

Залиште свої дані і ми зв'яжемося з Вами в найближчий час.

Дякуємо!

Ми з Вами зв'яжемося через деякий час.

Can't send form.

Please try again later.

Установки пом'якшення та знесолення

Пом'якшення води методом протиточного іонування

Пом'якшення води методом протиточного іонування

Установки зворотного осмосу

Установки зворотного осмосу

Установки пом'якшення (натрій-катіонування)

Установки пом'якшення (натрій-катіонування)