☎ +38 (067) 503-13-68

au.moc.tsevniavka%40ofni

☎ +38 (067) 503-13-68

au.moc.tsevniavka%40ofni

Пом'якшення води методом протиточного іонування

Пом'якшення води методом протиточного іонування

Установка пом'якшення поживної води методом протиточного іонування

Використання технології протиточного пом'якшення води на сьогоднішній день є одним з основних напрямків зниження питомих витрат реагентів в області водопідготовки, скорочення металоємності обладнання, споживання води на власні потреби водопідготовчого відділення, а також зниження обсягів стічних вод в навколишнє середовище.
Шляхом впровадження технології протиточного Na-катіонування на підприємствах України, досягається ефект поліпшення якості очищеної води в одну ступінь обробки.
Na-катіонітні фільтри мають широкий ряд по продуктивності.

Зовнішній вигляд установки:

Пом'якшення води методом протиточного іонування

Важливі переваги роботи установки:● здійснює пом'якшення води в один ступінь;● зменшує потребу в іонітах в 2 - 3 рази;● знижує витрати солі на регенерацію фільтру до 50%;● знижує витрати води на власні потреби на 30%;● знижує кількість стічних вод на 30%.
У вартість установки включені: шефмонтаж та монтаж установки, пуско-налагоджувальні роботи, видача режимних карт, інструкцій, навчання обслуговуючого персоналу роботі з установкою і методикам контролю.
Принцип роботи установки пом'якшення води:Протиточне фільтрування полягає в подачі регенераційного розчину і оброблюваної води в різних напрямках. Переваги протиточного фільтрування були відомі давно, але промислове застосування воно знайшло лише з появою спеціальних конструкцій фільтрів і розвиненого виробництва різноманітних високоефективних іонітів. При протиточній технології іонування найбільш добре отрегенерованний катіоніт розташований в тому шарі, який знаходиться на виході з фільтра. Оброблювана вода проходить шари іоніта з усе більш збільшеною глибиною регенерації, тобто концентраційний напір зберігається по всьому шляху води. Тим самим забезпечується висока якість пом'якшення та демінералізації, найбільш повно використовується робоча обмінна ємність іоніту, зменшується витрата реагентів, води на власні потреби та стічних вод.
В даний час відомі кілька конструкцій протиточного фільтрування які принципово різняться за напрямками потоків: потік води - знизу вгору, регенерація - зверху вниз; потік води - зверху вниз, регенерація - знизу вгору.
У протиточном фільтрі є верхній (бар'єрний) шар завантаження, що замикає при регенерації основний шар. Він також може виконувати функції фільтру механічного очищення, оберігаючи основний шар завантаження від механічного забруднення і біообростання.
Як матеріал для створення верхнього (бар'єрного) шару зернистого завантаження підібрано полімерний матеріал на основі полісорбу з наступними характеристиками:
● гідравлічна крупність частинок цього матеріалу така, що в процесі розпушування забезпечується автоматичний рассев завантаження;● основний шар завантаження знизу, а бар'єрний шар завантаження - зверху;● грязеемкость і антисептичні властивості матеріалу дозволяють захищати основний шар завантаження від біообростання і забруднення механічними домішками, що робить доцільним застосування матеріалу для довантаження і в прямоточні фільтри у разі біообростання шару катіоніту або відсутності предочистки (механічної фільтрації) вихідної води;● більш низька питома вага матеріалу забезпечує мінімізацію витрат води на проведення операції "розпушування верхнього шару", а співвідношення питомих ваг матеріалу основного і блокуючого шару завантаження забезпечує ефективне розпушування всього об'єму завантаження без винесення верхньої - найбільш легкої його частини;● фракційний склад матеріалу забезпечує надійне блокування переміщення нижніх шарів при мінімальній витраті блокуючого потоку води.
Такі основні показники, як питома витрата солі на регенерацію, витрата води на власні потреби, глибина пом'якшення води на один щабель у протиточних фільтрів значно краще. Крім цього, практичні досліди показують збільшення обмінної ємності іоніту. З огляду на це, застосування протиточних фільтрів стає перспективним.
Межрегенераційний період залежить від вхідної жорсткості води і навантаження на установку.

Пом'якшення води методом протиточного іонування

Залишились питання?

Залиште свої дані і ми зв'яжемося з Вами в найближчий час.

Дякуємо!

Ми з Вами зв'яжемося через деякий час.

Can't send form.

Please try again later.

Установки пом'якшення та знесолення

Установки зворотного осмосу

Установки зворотного осмосу

Установки пом'якшення (натрій-катіонування)

Установки пом'якшення (натрій-катіонування)

Сітчасті фільтри

Сітчасті фільтри