☎ +38 (067) 503-13-68

au.moc.tsevniavka%40ofni

☎ +38 (067) 503-13-68

au.moc.tsevniavka%40ofni

Установки зворотного осмосу

Установки зворотного осмосу

Зворотний осмос - процес, у якому, при певному тиску, вода проходить через напівпроникну мембрану з більш концентрованого в менш концентрований розчин, тобто у зворотному для осмосу напрямку. При цьому мембрана пропускає воду, але не пропускає деякі розчинені у ній речовини.
Гранично малий розмір пір та особлива фізико-хімічна будова мембрани дозволяють проникати крізь неї лише молекулам води. Для інших домішок мембрана представляє непереборну перешкоду.
Мембрана затримує високомолекулярні забруднювачі, але пропускає низькомолекулярні речовини, наприклад, такі гази як кисень, хлор, вуглекислий газ, які можуть визначати смак води. Тому вода виходить практично дистильована, але зберігає смакові якості джерельної води.


В результаті проходження води через фільтри системи зворотного осмосу вона позбавляється від 99,9% домішок: заліза, аміаку та амонійних солей, нітратів, нітритів, фторидів, сульфатів, хлоридів, бікарбонатів, кальцію, магнію, пов'язаного залишкового хлору, кремнію, натрію залишкового . Крім того, завдяки дії фільтрів зворотного осмосу значно знижується загальна жорсткість води, яка призводить до утворення накипу під час кип'ятіння, білого нальоту на посуді та інших предметах. Як відомо з визначення, вода - це речовина, яка не має кольору, смаку та запаху. Вода, пропущена через систему зворотного осмосу, абсолютно позбавлена запаху, чого не може забезпечити жодна інша система водоочищення.Установки осмосу можуть використовуватись для підготовки технологічної води, очищеної від розчинених у ній іонів. Установка осмосу дозволяє скоротити вміст у воді неорганічних елементів до 2%, а також повністю видалити всілякі феноли, гербіциди та пестициди, розмір яких перевищує розмір пори мембрани. Ще однією перевагою очищення води за допомогою установки осмосу є збереження розчиненого у воді кисню.
Опис роботи установки зворотного осмосу:У вихідну воду для запобігання небажаному осадоутворенню подається розчин інгібітора насосом-дозатором у кількості 3,0-7,0 мг/л. Якщо вихідна вода хлорована, то додається також реагент, що дехлорує. Якщо вода забруднена бактеріологічно, потрібно дозування біоциду в кількості 3,0-4,0 мг/л.
Далі вода з тиском 2,0 - 4,0 бар подається на патронний фільтр 1-5 мкм, а потім безпосередньо в мембранні елементи установки зворотного осмосу. Насос високого тиску створює перед мембранами тиск 6,0 - 18,0 бар для річкових та свердловинних вод та 25,0-80,0 бар для шахтних та морських вод. Під тиском молекули води просочуються через напівпроникну мембрану і потрапляють у лінію очищеної води (пермеату), а забруднення та солі, які не можуть просочитися через мембрану, концентруються та скидаються у каналізацію. Таким чином, вихідна вода поділяється на демінералізовану (знесолену) воду та концентровану.
Автоматизація установки зворотного осмосу може включати:● увімкнення та вимкнення установки за сигналом поплавкового вимикача, розташованого у Вашій ємності очищеної води;● автоматичне промивання скиданням тиску з встановленням часу промивання та його тривалості;● автоматичне наповнення установки пермеатом;● індикацію режимів роботи установки: вимкнення, накопичувальний бак повний/порожній, перевищення тиску, низький тиск води, моніторинг концентрату, зовнішнє скидання сигналізації та безпека двигуна;● сигналізацію та/або відключення щодо зміни електропровідності вихідної та знесоленої води вище або нижче встановленого рівня;● сигналізація та/або відключення щодо зміни рН знесоленої вище або нижче встановленого рівня;● проведення хімічної регенерації мембран окремою системою з промивним насосом, без зупинки установки, за рахунок застосування резервних корпусів і відповідно до всієї системи очищення води.

Установки зворотного осмосу

Типова комплектація установки зворотного осмосу:
● мембранні елементи рулонного типу з діаметром пір 0,0001 мікрон;● напірні корпуси-тримачі мембранних елементів з кількістю мембран від 1 до 8 шт.;● насос високого тиску (зазвичай відцентровий багатоступінчастий) для створення надлишкового тиску та продавлювання молекул води через напівпроникну мембрану;● система дозування розчину інгібітору (антискаланту) для попередження осадоутворення на мембранних поверхнях;● передфільтри картриджні 1-5 мікрон;● система CIP-мийки (хімпромивки на місці) мембранних елементів у складі: ємність хімічного розчину, маткова ємність, насос циркуляції розчину та перекачування з маткової ємності в основну, промивний насос;● система електромагнітних та ручних вентилів для комутації потоків;● промивання мембранних елементів скиданням тиску;● PLC-контролер для керування процесом;● комплект вимірювачів витрати (флометрів);● вимірювач солевмісту очищеної води (пермеату);● рама для кріплення деталей та вузлів з нержавіючої сталі;● пульт керування;● рН-метр портативний для проведення хімпромивки;● поплавкові вимикачі у ємність пермеату.

Залишились питання?

Залиште свої дані і ми зв'яжемося з Вами в найближчий час.

Дякуємо!

Ми з Вами зв'яжемося через деякий час.

Can't send form.

Please try again later.

Установки пом'якшення та знесолення

Пом'якшення води методом протиточного іонування

Пом'якшення води методом протиточного іонування

Установки пом'якшення (натрій-катіонування)

Установки пом'якшення (натрій-катіонування)

Сітчасті фільтри

Сітчасті фільтри